BTS Proje, kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır. BTS Proje Kurumsal Web sitesi altı değişik bakış açısından oluşmuş ve bu bakış açıları kullanıcıların web sitesinden azami verimi almaları için planlanmıştır. Bakış açılarını seçmiş kullanıcıların bir sonraki ziyaretlerinde seçmiş oldukları bakış açısına uygun olarak ziyaretini başlatması amacıyla bilgisayarlarına "cookie" adı verilen dosyalar konulmaktadır.

BTS Proje web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie'ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

BTS Proje finans köşesinde yer alan veriler bilgilendirme amaçlıdır. BTS Proje A.Ş'ye yatırım kararı vermek için İMKB verilerini dikkate alınız. BTS Proje web sitesinde doldurtulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak BTS Proje bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

BTS Proje web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya BTS Proje web sitesinden içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, info@btsproje.com adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir. Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır.

Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. Üreticiler ve BTS Proje ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü BTS Proje sorumluluk kabul etmez.

Arayın Whatsapp